MUŽI: Žádovice 4:0 Sobůlky

20.10.2013 20:00

Vstup do utkání se nám nevydařil, když si hosté v začátku utkání vypracovali brankovou příležitost, hlavičku jen s námahou vyrazil brankář Hromada na roh. Potom jsme se do brankové příležitosti dostali i my a Luboš Tiefenbacher otevřel skóre utkání na 1:0, od tohoto okamžiku jsme začali soupeře přehrávat a druhý gól přidal Adam Přikryl. Soupeř se jenom bránil a vážněji neohrožoval naši branku. V závěru první půle jsme zahrávali přímý kop. Míč si postavil Aleš Spurný nechytatelnou střelou, která by uspěla i v rubrice gól měsíce, upravil na 3:0.

Druhý poločas  se nám vydařil a na začátku si pohrál s obranou i s brankářem hostí Adam Přikryl a upravil na konečných 4:0. Hosté ani ve druhém poločase vážněji neohrožovali naši branku a v útočné fázi byli bezzubí. My jsme si vytvořili ještě několik slibných příležitostí, ale rovněž bez gólového zakončení.

Sestava: Hromada-Steinhubel, Císař, Spurný, Kunický-Toman, Bělohoubek, Hradil, Tiefenbacher-Smolák, Přikryl

Střídali: Zbořil, Valenta, Rotter K., Hromada, Janík

Trenéři: Řezáč, Dohnálek