MUŽI: KEN Veselí nad Moravou 2:1 Žádovice

29.09.2013 20:00

K dnešnímu zápasu, kluci - předvedli jste statečný výkon, kdy jste takřka bodovali. Váš výkon neměl slabinu - odmakali jste zápas všichni do jednoho. Bohužel na konci většinu z vás postihla vyčerpanost. Ještě k výkonu sudích - musel jsem si znovu podrobně prostudovat pravidla a ...

Doktor to zamával správně - útočník Adam Přikryl byl v ofsajdové pozici a svojí blízkostí donutil stopera domácích odkopnout míč za brankovou čáru - toto bylo posouzeno správně. Ovšem vyrovnávací branka byla z čistého ofsajdu, kdy bylo porušeno pravidlo 2 posledních hráčů - před soupeřovým útočníkem stál osamocen jen váš gólman.

Nebudete mi to věřit, ale na derby s vámi příští týden se moc netěším - my potřebujeme body a vy ještě víc