Zimní turnaj o pohár starosty města Kyjov 2013:

 

Tabulka:

 

Tým

Zápasů

+

0

-

Skóre

Body

1.

Bučovice

6

5

0

 1

 21:8

15

2.

Lovčice

6

4

1

1

   28:11

13

3.

Koryčany

6

4

1

1

 16:10

13

4.

Osvětimany

6

4

0

2

  17:8

12

5.

Kostelec

6

2

0

4

  13:28

6

6.

Mokrý Háj (SR)

6

1

1

4

    9:17

4

7.

Žádovice

6

0

0

6

 5:27

0

 

Naše výsledky:

So 26.1.      12hod      Žádovice   0:2  Koryčany
So  2.2.       12hod      Žádovice   1:2  Mokrý Háj
Ne 10.2.      12hod      Žádovice   3:6  Kostelec
Ne 24.2.      14hod      Žádovice   0:6 Osvětimany
So  2.3.       10hod      Žádovice    0:7  Bučovice
Ne 10.3.      14hod      Žádovice   1:4  Lovčice
 
Více najdeš zde

______________________________________________________________

 

Zimní turnaj 2013 o pohár starosty města Kyjov: ZÁPISY Z UTKÁNÍ

 

Žádovice 0:1 Kostelec (OP) pol. 0:1 (23.3.2013)

rozhodčí: Fridrich(Bzenec)

 

Dnešní generálku na domácím hřišti jsme sehráli s celkem Kostelce. První půle patřila soupeři, který ovládal hřiště a po zásluze vstřelil i vítěznou branku. Ve dvou případech nás ještě podržel gólman Rotter. K závěru první půle došlo ke tvrdým soubojům a jsme jenom rádi, že nakonec v obou táborech nedošlo k žádnému vážnému zranění. Nutno říct, že úrovni neprospěl jak silný vítr, tak i špatně upravený terén.

Druhý poločas se hrál většinou na půlce soupeře a začalo představení v zahazování šancí. Dokázali jsme si vytvořit několik tutovek, ale buď jsme je špatně vyřešili nebo je pochytal výtečný gólman Cahlík.

Doufejme, že si naši borci branky nechali na příští neděli, kdy se hraje první mistrovské utkání s Kozojídkami.

Sportu zdar !!! Karel Rotter

______________________________________________________________

 

Žádovice 1:4 Lovčice (0:1)

rozhodčí: Voříšek P. (Milotice)

branka: Císař Jiří

 

Dnešní utkání i přes další prohru na turnaji jsme sehráli velmi slušně. Soupeřem byl lídr 1.B třídy, celek z Lovčic. Soupeř měl sice po celé utkání mírnou převahu, ale náš celek určitě nehrál druhé housle a byl Lovčicím důstojným soupeřem. Jedinou branku našeho týmu dal po výborném výkonu střelou k tyči J. Císař. Opět nám chybělo několik hráčů.

S tímto problémem jsme vlastně odehráli celý turnaj. Pevně doufáme, že si hráči jak zranění, tak i nemoci vybrali a na mistrovské utkání budou všichni připraveni!

 

Sportu zdar !!! Karel Rotter

______________________________________________________________

 

Bučovice 7:0 Žádovice (3:0)

rozhodčí: Zima Z.(Hodonín)

 

Dne 2.3. jsme sehráli v pořadí páté utkání na Zimním turnaji v Kyjově. Soupeřem byl favorit skupiny, účastník I.A třídy, celek z Bučovic.V první půli jsme ještě se soupeřem drželi krok, ale po změně stran byl zápas zcela na straně soupeře.Utkání ovlivnila i absence několika opor mužstva. Z různých důvodů chyběli klíčoví hráči Císař, Hegr, Strmiska, Toman, Hromada a chytat nemohl ani gólman Rotter. I po třetím výprasku v řadě, z toho neděláme tragédii, ale některé branky, které dostáváme jsou velmi laciné. Na tomhle musí celé mužstvo zapracovat a vyvarovat se zbytečných chyb.

Zlí jazykové tvrdí, že jsme si vzali velké sousto přihlásit se do A skupiny. S tímto zásadně nesouhlasím, i přes tři velké prohry, jsou zápasy s takovými soupeři k nezaplacení.

V mistrovských zápasech nás čekají mužstva s úplně jinou kvalitou a věřím, že po tomhle turnaji budeme velice dobře připraveni.

Za týden nás čeká poslední utkání s Lovčicemi. Doufám, že diváci budou trpěliví a my se jim to budeme snažit vynahradit hned v prvním kole doma s Kozojídkami.

 

Sportu zdar !!! Karel Rotter

______________________________________________________________

 

SK KOSTELEC 6:3 ŽÁDOVICE (4:0)

branky: A.Spurný, L.Tiefenbacher,J. Císař

rozhodčí: Chromek(Hodonín)

 

Dnes jsme nedokázali navázat na výkon z minulého utkání a zcela zaslouženě prohráli.Hlavně první poločas byl z naší strany katastrofální. I když jsme se k soupeřově brance dostali, tak jsme nedokázali šanci proměnit. Zato soupeř trestal. V půli to bylo 4:0 a prakticky bylo po utkání.

Po přestávce sice přišlo zlepšení, ale soupeř si svůj luxusní náskok pohlídal. Opět jsme branky dostali po našich hrubých chybách. Je potřeba, se ze zápasu poučit a na tento hokejový výsledek co nejrychleji zapomenout. S takovým přístupem k utkání nemůžeme pomýšlet na úspěch!!!

Další špatnou zprávou je zranění A.Spurného, který po střetu s brankářem musel do nemocnice. Doufejme,že bude brzo v pořádku.

 

Sportu zdar !!! Karel Rotter

______________________________________________________________

 

MOKRÝ HÁJ(SK) 2:1 ŽÁDOVICE pol.(2:0)

Branka.Císař J. (asist.Smolák A.)

Rozhodči: Mezihorák (Vracov)

 

Dnes (2.2.13) jsme sehráli druhý zápas na z.t. v Kyjově. Úvod utkání jsme vůbec nezvládli.

Soupeř byl daleko lepší a po zásluze vstřelil 2 branky. U všeho jsme byli pozdě, chyběl důraz v osobních soubojích a především pohyb. Asi od 20. minuty jsme se rapidně zlepšili a troufám si tvrdit, že jsme byli ve zbytku utkání lepším týmem. Soupeře jsme začali přehrávat a začali si vytvářet brankové příležitosti. V dobrých pozicích se ocitl R. Toman a dvakrát měl gólovou A. Smolák. Stihli jsme ještě nastřelit břevno A. Přikrylem. Bohužel z našeho tlaku se nám podařilo jenom snížit. Hlavou zavěsil J. Císař po pěkném centru A. Smoláka. Tento zápas i přes těsnou prohru hodnotím velmi kladně. Nebýt z naší strany špatného úvodu utkání, mohli jsme pomýšlet na první body z turnaje. Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu. Dnes za nás poprvé nastoupil A. Přikryl, který na podzim hájil barvy Lovčic. Po domluvě s hráčem a p.

Fricem, nic nebrání tomu, aby nám na jaře pomohl získávat důležité body v bitvě o postup.

Za týden v neděli nás čeká Kostelec.

 

Sportu zdar !!! Karel Rotter

______________________________________________________________

 

Do přípravy se zapojila nová posila - Adam Přikryl (Lovčice)

______________________________________________________________

 

Žádovice 0:2 Koryčany (0:2)

Rozhodčí: Pokorák J. (Kostelec)

 

Dnes (26.1.13) jsme sehráli 1. zápas na zimním turnaji v Kyjově. Narazili jsme na soupeře, který hraje ve zlínském kraji 1. B třídu a nachází se na 2. místě. Prvních 15 minut se hrál vyrovnaný fotbal, bez vyložených šancí. Postupně nás ale soupeř začal přehrávat a po zásluze vstřelil 2 branky. Ovšem nutno říct, že jsme soupeři obě branky víceméně darovali. První branka padla z přímého kopu, vzdáleného zhruba 30metrů od naší branky. Hostující hráč ho sice zahrál velice slušně, jenže z takové vzdálenosti to musí brankář chytat. Druhá branka padla ze samostatného úniku na našeho brankáře, když hráči Koryčan namazal na únik náš stoper. Druhý poločas se hrál vyrovnaný fotbal a mohu tvrdit, že jsme měli mírnou herní převahu. Bohužel branka už nepadla a tak jsme první utkání prohráli. Nebýt našich dvou hrubých chyb, mohl zápas skončit remízou. Určitě máme co zlepšovat, ale jako první přípravný zápas jej hodnotím velmi kladně.

V utkání sice bylo hodně nedostatků, ale je jen otázkou času, kdy se mužstvo sehraje. Největší kaňkou zápasu je zranění Víta Valenty, který po samostatném úniku a faulu na něj spadl na rameno a musel nuceně střídat.

Za týden nás čeká další kvalitní soupeř ze Slovenska - Mokrý Háj.

 

Sportu zdar !!! Karel Rotter

______________________________________________________________

 

Do přípravy se zapojily posily: Valenta Vít (FC Slovácko) a Putna Libor (Sokol Vřesovice)