MUŽI: Radějov 1:4 Žádovice (0:1)

19.05.2013 20:00

Ve šlágru kola jsme zajížděli k druhému Radějovu. Začátek utkání se hrál oboustranně opatrný fotbal, ale postupem času jsme soupeře začali přehrávat a zaslouženě si odvezli všechny body. Domácí měli v prvním poločase stoprocentní šanci, ale jejich útočník minul bránu. Nám se podařilo skórovat po krásné akci, na jejímž konci stál Patrik Steinhubel, který z voleje trefil k tyči. Naše další šance zůstaly nevyužity. Největší šanci měl Přikryl, který bohužel neproměnil a tak se šlo do kabin za stavu 0:1.

Ve druhém poločase si vybral slabší chvilku Steinhubel, kdy po jeho chybě domácí srovnali. O tři minuty později  jsme šli opět do vedení zásluhou Přikryla. Tentýž hráč přidal ještě další dvě pěkné branky a tím výsledek potvrdil. Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a nasazení ve velmi důležitém zápase.

Branky: Přikryl (3), Steinhubel (1)

Sestava: Rotter, Kunický, Hegr (20.Valenta L.), Vybíral, Janík(55.Tiefenbacher), Bělohoubek, Strmiska, Císař(82.Spurný), Steinhubel, Přikryl, Smolák

Dále připraveni: Hromada D., Hromada L.

Rodhodčí: Voříšek P.(Milotice) - hodnocení 8/10