MUŽI: Hroznová Lhota B 6:1 Žádovice (2:1)

23.04.2016 20:00

Branka: Bělohoubek

ČK: Ingr

Sestava: Hromada - Tiefenbacher(Spurný), Steinhubel(C), Friš, L.Valenta(Luža) - R.Toman, Ingr, Bělohoubek, Smrčka - Lackovič, Procházka

Pohled soupeře:

Dvojitý hattrick odpoutal domácí od dna tabulky .

Domácí vlétli do zápasu jako uragán a bylo to znát.Ještě než diváci stačili zahřát sedačky tak ve 3 minutě museli vstát ,Durna centruje  na Náhlíka ,ten se položil do hlavičky,a otevřel skóre duelu,1:0.Než dozněl chorál domácích fans,stejná situace, 5 minuta centr Neumanna z pravé strany ,v hlavní úloze Náhlík a opět hlavička posílá  domácí na dvoubrankový distanc.V 15 minutě se přilepila smůla na kopačku Bartoška,na hranici šestnáctky vypálil ,leč jeho parádní  střela rozduněla jen břevno.Ve 20 minutě vytáhl parádní zákrok Jurásek,po bombě Procházky.Ve 22 minutě pálí tvrdě Bělohoubek,míč před Juráskem zaplaval ,a napnul sítˇ,2-1.Ve 29 minutě pálí Náhlík,naneštěstí do míst kde je připraven hostující golman Hromada,ten ránu kryje.Minutu nato zkouší z velké dálky Nekarda ,leč i jemu Hromada střelu kryje.Ve 32 minutě se nechal hloupě vyloučit Ingr za řeči a tím usnadnil cestu domácím za výhrou.V 57 minutě roztočili domácí brankostroj.Vaverka našel přesným centrem hlavu Durny a ten ostrou hlavičkou trestal,3-1.V 77 minutě potrestal špatnou defenzivu hostí Durna a navýšil na rozdíl třídy 4-1.Minutu nato se blýskl Náhlík který dokonal před zápasem avizovaný hattrick a navýšil na 5-1.To docela naštvalo Durnu ,který si řekl ,když može Náhlík ,tak já taky a v 80 minutě dokonal demolici 6-1 a rovněž dokonal hattrick.V 80 minutě zaváhal ve velké šanci Pavlica a poslal svůj pokus těsně vedle.V 85 minutě se pokusil urvat na čtyři branky Náhlík ,leč zařízení mu bylo malé.